wtorek, 11 czerwiec 2019

Uwaga! Przerwa techniczna w Parku Wodnym (10 - 30 czerwca)

Przypominamy: od wczoraj (10 czerwca) do – 30 czerwca będzie trwała przerwa techniczna w Parku Wodnym. Park będzie czynny ponownie od 1 lipca od godz. 6.00. 

Podczas 3 tygodniowej przerwy zostaną wykonane prace remontowo-konserwatorskie, w tym m.in.: uzupełnienie fug i wymiana połamanych płytek na hali basenowej, wymiana oświetlenia na LED w szatni głównej, konserwacja instalacji suszarek, naprawa filarów na hali basenowej, naprawa oświetlenia zewnętrznego oraz na hali basenowej, naprawa instalacji elektrycznej jacuzzi, przegląd rozdzielnic i urządzeń atrakcji wodnych, konserwacja i naprawa rozdzielnic zasilających saunę, wymiana przewodu zasilającego piec w saunie, szpachlowanie i malowanie sufitu pod prysznicami, czyszczenie kanałów wentylacyjnych, wymiana oświetlenia awaryjnego oraz naprawa naświetla dachowego. 

Ełczanie i turyści na terenie miasta mogą kąpać  się na dwóch plażach - starej przy ul. Parkowej i nowej przy ul. Kolbego.  Zarówno jedno jak i drugie kąpielisko będzie strzeżone pod nadzorem ratowników.