czwartek, 30 lipiec 2020

Nowe książki w bibliotece plenerowej. Ełk czyta i wymienia się książkami

To jest  prawdziwe dzielenie się. Piękne, zadbane, nadal pożyteczne książki, które przyciągają magią tytułu i nazwiskiem autora. Masę nowych fantastycznych pozycji ofiarował Wam wczoraj Zastępca Komendanta Straży Miejskiej - Franciszek Nietupski wraz z żoną Wiolettą Nietupską. 

IMG 8217

Fascynujące pozycje już wypełniły pierwszą biblioteczkę plenerową w Parku Kopernika. Znajdziecie tam reportaże Ryszarda Kapuścińskiego, piękne opracowania Jana Miodka, fantastyczne poradniki ekologiczno – biologiczne dla dzieci, kryminał z wysokiej półki, fajne, lekkie przygodowe książki i bardzo dobre pozycje socjologiczno – psychologiczne. Kolejne egzemplarze już czekają w naszym magazynie.

W imieniu Fundacji Odpowiedzialni Za Marzenia, bardzo dziękujemy! 

Straż Miejska pomagała nam także tworzyć biblioteki w szpitalach. Dostaliśmy od nich bardzo dużo książek.

IMG 8222

IMG 8213

IMG 9816

IMG 9819

IMG 9817

IMG 9837

IMG 9866

Przypominamy, że nasze biblioteki funkcjonują także w ełckich szpitalach. Biblioteki są ogólnie dostępne dla pacjentów i znajdziecie je na oddziałach:

  • Oddzdział Pediatryczny - Szpital Pro Medica
  • Odział Rehabilitacji Kardiologicznej - Szpital Pro Medica
  • Oddział Otolaryngologiczny – Szpital Wojskowy
  • Warsztaty Terapii Zajęciowej Osób Niepełnosprawnych w Ełku

to 3 jpg

biblioteki 6

bbbdksksk

I jeszcze niespodzianka:), która ma Wam przypominać o tym, że książki po przeczytaniu zwracamy.  Wszystkie książki, które przekazujemy osobiście,  od wczoraj stemplowane są naszą pieczątką: Dzień Dobry Ełk lub Fundacja Odpowiedzialni Za Marzenia - na 100 stronie, jeśli książka jest mniejsza na 10 stronie.