środa, 27 wrzesień 2023

Cyrk bez żywych zwierząt w Ełku - bo śmieszny jest klaun, a nie tresowany słoń. Serdecznie zapaszmy

Znacie książki z przygodami Doktora Dolittle? Był bardzo surowy, gdy ktoś źle traktował zwierzęta, bo bardzo je kochał, założył schronisko dla emerytowanych koni, a Foce akrobatce pomógł uciec z cyrku. Dlaczego?Bo Jej największym marzenia była ucieczka, powrót do rodzinnych stron, gdzie zostawiła swoich najbliższych. Wszyscy mamy swój „naturalny” świat - to jest miejsce w którym czujemy się najlepiej, i taki świat mają także zwierzęta. Polecamy cyrki bez zwierząt, najbliższy już w sobotę 30.09.2023 r. w Ełku, godz. 16.00.

ełkdd

Zapraszamy Państwa do świata sztuki cyrkowej na miarę XXI wieku! HOLOGRAMY W CYRKU!

Przyjdź i spotkaj się oko w oko z 4-metrowym, hologramowym słoniem!

"Wictoria" jako pierwszy cyrk w Polsce i 3 w Europie, zaraz po takich gigantach jak niemiecki Circus Roncalli, zastąpiła żywe zwierzęta, ich HOLOGRAMAMI!
Skutkiem czego stworzyła widowisko łączące tradycję z cyrkiem XXI wieku! Nie oznacza to, że nie jesteśmy za tradycją!
W tym roku sztuka cyrkowa w Polsce kończy ponad 140 lat! A my nadal chcemy ją kultywować.

Na arenie na specjalnej siatce o średnicy ponad 9 metrów wyświetlane są HOLOGRAMY zwierząt, takich jak słonie, lwy, a nawet wieloryb!

Cyrk Wictoria za swoją działalność został pochwalony przez polski oddział WWF.

Chodź nasz cyrk na rynku jest dopiero od 9 lat, staramy się sprowadzać artystów światowej klasy, nagrodzonych na licznych festiwalach!

W najnowszej produkcji zobaczycie artystów z Chile, Urugwaju, Ukrainy oraz Polski! Imagine to zupełnie nowe widowisko dla całej rodziny, przepełnione humorem, adrenaliną! Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy spotkanie z kultowymi bohaterami wielkiego ekranu – Wednesday oraz Supermanem! Gośćmi specjalnymi naszego widowiska jest Południowo-Amerykański duet clownów – Tumpy & Stefi, który przyjechał do Polski prosto z prestiżowego Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Gironie!

Historia naszego cyrku nie jest zbytnio długa. Wictoria powstała w 2015 roku z misją tworzenia widowisk na wysokim poziomie. Od początku stawialiśmy na nowoczesność, przez co co roku inwestujemy w logistykę oraz sprowadzamy do Polski wybitnych artystów ze światowych aren i prestiżowych festiwali! To u nas wystąpił wybitny clown Marco Mariani! W 2020 roku jako pierwszy polski cyrk oraz trzeci w Europie wprowadziliśmy hologramy zwierząt, które od razu stały się hitem. Pisały o nas największe Polskie jak i zagraniczne media! A nasz cyrk udowodnił, ze da się połączyć tradycję z cyrkiem XXI wieku

OPIS PROGRAMU 2023


Co się wydarzy, kiedy clown z bogatą wyobraźnią znajdzie tajemniczą księgę? Przyjdź pod namiot Cyrku Wictoria i przekonaj się sam!
Podczas ponad 1.5-godzinnego programu zostaniesz wprowadzony w niezwykły świat marzeń, fantazji i humoru! Przekonaj się, że ludzka wyobraźnia nie zna granic...

W programie:

 • Podniebne Łańcuchy
 • Wielkie show iluzji w stylu Las Vegas
 • Slinky
 • Taniec z Hula hoop - Wednesday
 • Człowiek balon – Superman
 • Komiczna żonglerka
 • Gimnastyka na szarfach
 • Led & Fire show
 • Balans ze szkłem
 • Ewolucje na trapezie kołowym
 • Konferansjer – Patryk Wieczorek
 • Bawi Duet Clownów Tumpy & Stefi

*Dyrekcja cyrku zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

 
#Ełk
ul.Targowa
30.IX ( sobota ) | godzina 16⁰⁰