sobota, 17 kwiecień 2021

Ostatnia słodka Kropla Serca - Już jutro kiermasz kulinarny nad Jeziorem Ełckim

Jutro w Ełku wspaniała okazja, by podczas spaceru na promenadzie wymienić się uśmiechem, zjeść coś pysznego i podzielić się sercem.

Fundacja Odpowiedzialni Za Marzenia serdecznie zaprasza do udziału w kiermaszu kulinarnym "Ostatnia Słodka Kropla Serca" nad Jeziorem Ełckim. Kiermasz odbędzie się już jutro ( stacjonarnie) rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do wyczerpania zapasów.  Czekać będzie na Was wiele pyszności, domowych wypieków,  słodkości i  innych radości. Ciasto marchewkowe, ciasteczka imbirowe, sernik, szarlotka, "Izaura", śmietanowiec, placki serowe, murzynek, pyszne domowe pączki, to jedne z wielu przysmaków, które znajdziecie na naszym kiermaszu. 

IMG 2136

IMG 2126jjj

Będziecie mogli wypić u nas także popołudniową, ciepłą kawę, herbatę z cytryną i imbirem, oraz pyszne soki.  Akcja charytatywna, odbywać się będzie zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami.

Nasz stół, który być może znacie już z akcji świątecznych dla osób samotnych, bezdomnych i potrzebujących znajdziecie na łące vis a vis Pierogarni Babci Frani, obok placu zabaw przy ul. Nadjeziornej (plac w pobliżu budynku Villa Park). Jeśli chcecie być „ostatnią słodką kroplą serca” zanim już jutro - takie mamy marzenie - ogłosimy zakończenie zbiórki na studnię w Afryce od Mieszkanek i Mieszkańców Ełku oraz wspomagających instytucji bądźcie jutro z nami. 

 -  Drodzy Przyjaciele projektu realizowanego na terenie naszego miasta przez Fundację Odpowiedzialni Za Marzenia, którego celem jest budowa ełckiej studni w Afryce od Mieszkanek, Mieszkańców i instytucji nas wspomagających dobiega końca. Serdecznie zapraszamy Was na ostatnią już akcję, która wspomoże zbiórkę na  budowę studni w Afryce. Wspólnymi siłami - ponieważ w naszą akcją włączyło się wiele instytucji, szkół, przedszkoli, zakładów pracy i osób prywatnych -  uzbieraliśmy już 14 500 zł, co oznacza, że aby zakończyć projekt potrzebujemy niespełna 500 zł. 

 
Serdecznie zapraszamy.
Zespół Fundacji Odpowiedzialni Za Marzenia 
 
IMG 2142f
 
IMG 2116

 

cake with cream 268297 960 720 

IMG 2141

IMG 2115

Zdjęcie z Niebieskim Kształtem Handel Ludźmi Plakat 7