poniedziałek, 17 luty 2020

Spotkanie konsultacyjne dotyczące polityki parkingowej

Prezydent Miasta Ełku zaprasza w dniach 19-20 lutego do wzięcia udziału w kolejnym etapie konsultacji społecznych dotyczących polityki parkingowej miasta Ełku. Chęć uczestnictwa w konsultacjach należy zgłosić do poniedziałku 17 lutego. Udział w konsultacjach jest bezpłatny.

Spotkania informacyjno-konsultacyjne to kolejny etap konsultacji społecznych w ramach projektu „Smart Parking – zwiększenie dostępności miejsc parkingowych w Ełku” współfinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 i budżetu państwa w ramach konkursu dotacji Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju pn. „HUMAN SMART CITIES. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”.Konsultacje społeczne to element prac nad opracowaniem kompleksowej polityki parkingowej miasta Ełku. Celem spotkania konsultacyjnego jest zapoznanie się z przygotowanym dokumentem, propozycjami narzędzi polityki parkingowej, zasięgnięcie opinii ekspertów, zgłoszenie uwag i propozycji zmian.

Podczas udziału w konsultacjach będzie można podzielić się opinią  na temat potrzebnych zmian i przekazać komentarz dotyczący dotychczasowych działań mających na celu poprawę komunikacji w naszym mieście.

Terminy konsultacji:

·         19 lutego godz. 16:30 - świetlica Szkoły Podstawowej nr 3, przy ul. Grodzieńskiej 1

·         20 lutego godz. 16:00 - sala konferencyjna nr 36 w Kamienicy Pozarządowej, przy ul. Małeckich 3

Udział w konsultacjach jest bezpłatny. Potwierdzenie przybycia należy zgłosić do poniedziałku 17 lutego do godz. 15:30 pod numerem telefonu 87 732 61 84 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na miejscu zostanie udostępniony bufet kawowy oraz materiały informacyjne.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do przekazywania swoich opinii na wypełnionym i podpisanym formularzu konsultacyjnym wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych, do pobrania na stronie: http://bip.elk.warmia.mazury.pl/10228/Polityka_Parkingowa_miasta_Elku/, do dnia 10 kwietnia 2020 r., osobiście lub pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk lub przy pomocy poczty elektronicznej.

Komórką organizacyjną Urzędu Miasta Ełku odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji społecznych jest Patrycja Łapińska, tel. 87 73 26 184, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Źródło:UM

dce06809ae88d71cd97ad4ff86ab01c8