poniedziałek, 17 grudzień 2018

Kolejna droga przebudowana - ulica Lipowa w Nowej Wsi Ełckiej

Fot. Gmina Ełk Fot. Gmina Ełk

Zakończyła się przebudowa kolejnej drogi. Tym razem remontu doczekała się ulica Lipowa w Nowej Wsi Ełckiej. Wykonawcą inwestycji było Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Józef Gajek z siedzibą w Nowej Wsi Ełckiej. Gmina Ełk informuje, że zrealizowała w 2018 roku wiele zadań inwestycyjnych. Spora ich część dotyczyła poprawy stanu infrastruktury komunikacyjnej.

– Bardzo wiele działo się na drogach Gminy Ełk w kończącym się roku – mówi Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Praktycznie w każdej większej miejscowości miały miejsce inwestycje drogowe. Sukcesywnie poprawiamy to, co przez lata było tutaj zaniedbane. Na pewno nasze inwestycje w tym zakresie przyczynią się do polepszenia standardu życia mieszkańców.

– Inwestycja kosztowała blisko milion złotych, ale w tych kosztach jest nie tylko przebudowa ulicy, także budowa kanalizacji sanitarnej – dodaje Tomasz Osewski.

Wyremontowaną drogę oddano już do użytku. Wstęgę przecięli Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk oraz Mirosław Radywoniuk, przewodniczący Rady Gminy Ełk.

Fot./info. Gmina Ełk 

GM