czwartek, 27 grudzień 2018

McDonald's w Ełku już otwarty! Nowoczesny, przestronny z McCafe!

Mieszkańcy Ełku od dziś (28.12.2018 r.) mają pierwszą w swoim mieście restaurację McDonald’s. Po trzech miesiącach prac McDonald's w Ełku został otwarty. Restauracja jest nowoczesna, przestronna  i z McCafe! Oficjalnie otwarcie rozpoczęło się o godz. 9.00. Goście restaurację odwiedzać mogą od godz. 11.00. W dniu dzisiejszym na gości czeka wiele dodatkowych atrakcji, wraz z bonami promocyjnymi.

Jedna z największych sieci restauracji na świecie, w Ełku zlokalizowana jest przy rondzie im. Jerzego Cichowicza u zbiegu ul. Przemysłowej i Suwalskiej. Od dziś ełczanie mogą korzystać z rozbudowanego, nowoczesnego obiektu wzbogaconego o McCafe! McDonald's będzie funkcjonował codziennie, od 7.00 do 24.00.Restauracje na całym świecie cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

- Dodatkowym atutem, poza nowoczesnym  wystrojem, jest McCafe, które ma w swojej ofercie wszystkie możliwe kawy, ale również wszystkie ciasta, które McDonald's ma w swojej ofercie - mówili pracownicy. 

Podczas otwarcia Dominik Szulowski, manager McDonald's, krótko zapoznał wszystkich z ideą powstania restauracji w Ełku i ofertą.

- Będziemy starać się zapewnić jak najlepszą obsługę - mówił.

Ponieważ od wielu lat McDonald's wspiera cenne inicjatywy, podczas otwarcia wręczono także czeki, każdy po 5 tys zł. Czeki wraz z możliwością bezpłatnego korzystania z restauracji orzymało: Stowarzyszenie Onokoludki– pracujące na rzecz dzieci z chorobą nowotworową oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Warmińsko- Mazurski Oddział Miejski w Ełku.

Za inwestycję podziękował także Prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz. 

 - Spotykamy się dziś w restauracji, która jest nowym miejscem pracy, a także nowym miejscem spotkań, za co bardzo dziękuję. 

-„Wiecznie niezadowolonych” także zapraszamy na pyszne lody w polewie czekoladowej, to poprawia nastrój- uśmiechał się personel.

W ełckiej restauracji pracować będzie ok 50 osób. Zapraszamy do McDonald's przy ul. Suwalskiej - codziennie od 7.00 do 24.00!

Wideo

Fot. 

AMAK 16

AMAK 7

AMAK 6

AMAK 10

AMAK 12

AMAK 11

AMAK 13

AMAK 1

AMAK 15

AMAK 14

AMAK 17

AMAK 18

AMAK 19

AMAK 20

AMAK 21

AMAK 5

AMAK 4

AMAK 9