piątek, 04 styczeń 2019

Premiera filmu "Underdog" realizowanego również w Ełku już 11.01.2019r.

11 stycznia 2019 odbędzie się premiera pełnometrażowego filmu "Underdog" opowiadającego pełną dramatycznych zwrotów akcji historię zawodnika MMA. Zdjęcia do filmu powstawały latem między innymi w Ełku. W rolach głównych wsytąpią: Mamed Khalidov i Eryk Lubos. Film powstawał przy współpracy z Federacją KSW. W fabule oprócz Eryka Lubosa i legendy KSW Memeda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno oraz Mariusz Drężek.

O filmie:

„Underdog” – w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę – to tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych.  Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt.

„Underdog” to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko. Jest to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni. MMA, czyli mieszane sztuki walki to sport, który budzi ogromne emocje. Zawodnicy walczą w klatkach i używają każdej dozwolonej techniki, by pokonać przeciwnika. „Underdog” to obraz kulis sportowego świata oczami zawodnika.

W fabule oprócz Eryka Lubosa i Memeda Khalidova pojawi się gwiazdorska obsada: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek.

Dla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

Reżyseria: Maciej Kawulski, Konrad Niewolski

Zdjęcia: Bartosz Cierlica

Producent: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes – EKIPA Sp. z o.o.

Koproducent: NEXT FILM

Dystrybutor: NEXT FILM

Partner: Miasto Ełk

Serdecznie zapraszamy do kina!

Przedsprzedaż w Ełku - klik

Zwiastun - wideo 

Fot. Lato 2018, relizacja zdjęć do filmu w Ełku 

under 000

a1

under00

a2

a3