środa, 09 styczeń 2019

"Underdog" - Wspólnie z ełczanami film obejrzą również reżyserzy, producenci oraz Eryk Lubos

Fot. UM Fot. UM

Już w piątek w kinie Ełckiego Centrum Kultury będzie można obejrzeć film, którego sceny były realizowane m.in. w naszym mieście. W piątkowym seansie wezmą udział reżyserzy, producenci oraz aktorzy filmu. Bilety do nabycia już wkrótce w ECK. Już w piątek 11 stycznia w kinie Ełckiego Centrum Kultury odbędzie się premierowy seans filmu UNDERDOG. Wspólnie z ełczanami film obejrzą również reżyserzy, producenci oraz Eryk Lubos. Bilety do nabycia w kasie ECK. Zdjęcia do pełnometrażowego filmu „Underdog” realizowane były w Ełku.  Film  to historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt. Film powstał przy współpracy z Federacją KSWDla Mameda Khalidova, międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej z 2009 oraz w wadze średniej z 2015, występ w filmie to debiut aktorski.  

„Underdog” - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę. To obraz kulis sportowego świata ukazany oczami zawodnika, a także historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

Partnerem i konsultantem produkcji jest Federacja KSW, lider europejskiego rynku MMA. Na swoim koncie ma 50 gal na światowym poziomie, ponad 300 zawodników i milionowe oglądalności transmisji telewizyjnych w Polsce i na świecie.

Reżyseria: Maciej Kawulski, Konrad Niewolski
Zdjęcia: Bartosz Cierlica
Producent: Ewa Lewandowska, Tomasz Mandes - EKIPA Sp. z o.o.
Koproducent: NEXT FILM
Dystrybutor: NEXT FILM
Partner: Miasto Ełk

Fot. UM

under