czwartek, 31 styczeń 2019

Euro -Taxi kolejnym sponsorem "Mazura"

Fot. Euro Taxi Fot. Euro Taxi

 Euro Taxi z każdego kursu taksówki przekaże klubowi  10gr. W najbliższym czasie taksówki sponsora będą oklejone  logo "Mazura". Zapraszamy Was serdecznie do korzystania z usług Euro Taxi! W ten sposób będziecie zasilać MKS Mazur Ełk. Tel. 876 - 101 - 101! W imieniu oragnizatorów składamy serdecze podziękowania za propozycję i współpracę! Dostępna jest także aplikacja na telefon Taxi Polska. 

 - Euro–Taxi jako najprężniej działające stowarzyszenie taksówkarzy podjęło decyzję o współpracy z Miejskim Klubem Sportowym Mazur Ełk. Jako jedyna firma przewozowa w naszym mieście, będzie wspomagać finansowo klub sportowy. Tym samym wchodzimy na wyższy poziom, zaczynamy działać jako przedsiębiorca społeczny. 

 - Naszym klientom pragniemy nadmienić, że w klubie trenuje ponad 100 młodych piłkarzy w grupach od młodzika do juniora starszego, drużyna seniorów reprezentuje miasto na poziomie centralnej III ligi. Wychowankami klubu są m.in. Andrzej Zgutczyńki król strzelców ekstraklasy z sezonu 1985-86 jako zawodnik Górnika Zabrze i reprezentant kadry narodowej oraz uczestnik Mundialu w Meksyku z 1986 r. czy Paweł Sobolewski reprezentujący ekstraklasową Koronę Kielce w latach 2006-2014.

- Jesteśmy pełni entuzjazmu i nadziei na naszą współpracę  -  podsumował zawiązanie współpracy, V-ce Prezes MKS Mazur Ełk, Jarosław Olszewski.

 
euro
 
euro2