czwartek, 31 styczeń 2019

Będzie druga część filmu "Underdog"?

Agencja prasowa Agencja prasowa

Mamy powód do radości;). Jest bardzo duża szansa na to, że  "Underdog" z Erykiem Lubosem i Mamedem Chalidowem powróci. Film obecnie znajduje się na afiszach kin!  Planowana jest druga część pierwszego polskiego filmu o MMA, który okazał się kinowym hitem. To nie koniec emocji związanych z "Kosą" i Denim Takaevem,historia dopiero sie rozkręci. Chalidow  i Lubos powrócą na ekrany i poznamy kolejny rozdział ich niezwykłej historii a nade wszystko zapokoimy - mamy wielką  nadzieję niedosyt zakończenia. 

Przypominamy, że pierwsza częśc filmu realizowana była głownie w Ełku. Film o MMA trafił na polskie ekrany 11 stycznia. "Underdog" w reżyserii Macieja Kawulskiego to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Film opowiada nie tylko o sportowej rywalizacji, ale także o kryzysach, pokonywaniu własnych słabości, walce o samego siebie i miłości. 

W fabule oprócz Eryka Lubosa i Mameda Chalidowa wystąpili: Aleksandra Popławska, Tomasz Włosok, Janusz Chabior, Jarosław Boberek, Emma Giegżno, Mariusz Drężek. Dla Chalidowa, międzynarodowego mistrza KSW występ w filmie był aktorskim debiutem.

Czy druga część fimu  kręcona będzie również w Ełku? Nie przyjmujemy innej możliwości:) Bez Ełku nie mogłoby się tak udać:)