piątek, 16 listopad 2018

Uwaga! Zmiana organizacji ruchu na ulicy Suwalskiej w związku z budową McDonalds-a

 

Budowa restauracji McDonalds w Ełku wkracza w końcowy etap. W związku z koniecznością wykonania nowej nawierzchni bitumicznej, ulica Suwalska (na odcinku od ronda przy ul. Przemysłowej do stacji CPN przy rzece Ełk) będzie zamknięta dla ruchu pojazdów od 16 do 17 listopada.

W związku z koniecznością wyfrezowania starej i ułożenia nowej nawierzchni bitumicznej od piątku 16 listopada (godz. 17:00) do soboty 17 listopada (późne godziny wieczorne) zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów ul. Suwalska w Ełku, na odcinku od ronda przy ul. Przemysłowej do stacji CPN przy rzece Ełk. Zakazem nie będą objęte autobusy komunikacji miejskiej, a ruch będzie kierowany przez uprawnionych sygnalistów. Dojazd do Centrum Ełku z ulicy Przemysłowej i odwrotnie będzie możliwy poprzez skrzyżowania ulic mających połączenie z obwodnicą miasta.

Znaki drogowe o zmianach w organizacji ruchu pojawią się w okolicy skrzyżowania ul. Łukasiewicza z ul. Suwalską oraz na rondzie przy nowo budowanej restauracji. Kierowcy proszeni są o rozwagę oraz stosowanie się do znaków drogowych wprowadzonych na czas robót.

 

22222

unnamed 16