piątek, 20 wrzesień 2019

Ełk łączy pokolenia - „Dzień Solidarności Międzypokoleniowej”

Fot. KPP Fot. KPP

W jesiennej aurze, z letnią radością po raz kolejny spotkają się seniorzy, młodzież i dzieci, by wspólnie świętować "dzień solidarności". W duchu zabawy połączą wszystkich wspólne  gry, animacje, konkursy  i degustacja przysmaków. Tak ełczanie rozpoczną  weekend.

Serdecznie zapraszamy na Festyn pod hasłem „Dzień Solidarności Międzypokoleniowej”, który  odbędzie się już dziś (20 września) w godz. 16:00-19:00 w Parku Odkrywców Kolei w Ełku. Wydarzenie realizowane jest przez Miasto Ełk oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ełku w partnerstwie ze Stowarzyszeniem ALTERNATYWA w ramach projektu „LOKALNE PERSPEKTYWY”. 

 - Prezydent Miasta Ełku, Stowarzyszenie Alternatywa, Rada Senioralna oraz ełcka młodzież serdecznie zapraszają na Festyn Międzypokoleniowy, który odbędzie się dziś  w godzinach 16.00 – 19.00 w Parku Odkrywców Kolei. Podczas Festynu prowadzone będą gry i animacje dla dzieci oraz całych rodzin. Dla najmłodszych zorganizowany zostanie kącik zabaw z dmuchańcem i trampoliną. W trakcie Festynu przewidywane są również kiełbaski z grilla, popcorn oraz wata cukrowa. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko – Mazurskiego na lata 2014 – 2020.