poniedziałek, 19 listopad 2018

Ełczanin Adrian Krukowski z brązowym medalem w Pucharze Polski Juniorów

W Pucharze Polski Juniorów w boksie, które odbyły się w Grudziądzu w dniach 15-18 listopada, Adrian  Krukowski MKB "Mazur" Ełk po wygraniu trzech walk zdobył brązowy medal w kategorii wagowej 69 kg.

- Ogólnie stoczyłem cztery pojedynki z których trzy wygrałem. Czuję się bardzo dobrze chociaż walki były ciężkie, to równocześnie bardzo ładne - mówi w rozmowie z nami Adrian K.

W walkach eliminacyjnych pokonał Pawła Obuchowicza z „Zatoki” Braniewo i Roztysława Nadolskiego z „Widzewa” Łódź. W ćwierćfinale zawodnik MKB "Mazur" wygrał z Patrykiem Jurkiewiczem ze „Startu” Grudziądz. Ostatecznie po bardzo dobrym pojedynku przegrał na punkty z aktualnym mistrzem Polski - Michałem Jarlińskim z  „Champion” Wołomin. Adrian Krukowski zajął trzecie miejsce wracając tym samym do Ełku z brązowym medalem w Pucharze Polski Juniorów.