czwartek, 09 styczeń 2020

Bezpłatne badanie słuchu w Ełku - bez zapisów

Prezydent Ełku i SŁUCHMED zapraszają mieszkańców naszego miasta, którzy ukończyli 30 rok życia na bezpłatne badanie słuchu. „Słuchobus”, w którym prowadzone będą badania zostanie ustawiony przed Urzędem Miasta Ełku, 16 stycznia w godz. 10.00-15.00.

Bezpłatne badanie słuchu odbędzie się w dniu 16 stycznia 2020 r., w godzinach 10.00 – 15.00 przed Urzędem Miasta Ełku, na ul. Piłsudskiego 2. Badanie skierowane jest do mieszkańców naszego miasta, którzy ukończyli 30 rok życia. Badanie słuchu – audiometria tonalna – trwa ok. 10 minut, jest bezbolesne i nieinwazyjne. Pozwala na wstępne określenie charakteru i głębokości niedosłuchu.

Pacjent zakłada słuchawki i kolejno do każdego z uszu (nie do obu jednocześnie) są wysyłane dźwięki o różnym natężeniu. Zadaniem pacjenta jest naciskanie przycisku w momencie, gdy usłyszy dźwięk. Badania odbywać się będą bez zapisów.