wtorek, 21 styczeń 2020

Ełk."Elektromobliność w praktyce" - planowanie infrastruktury i rozwoju flot zeroemisyjnych

Fot. Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych - PSPA Fot. Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych - PSPA

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych - PSPA, Prezydent Miasta Ełk oraz Dyrektor Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku mają zaszczyt zaprosić na certyfikowane szkolenie PSPA realizowane w ramach ogólnopolskiej akcji informacyjnej „ELEKTROMOBILNOŚĆ W PRAKTYCE”, które odbędzie się dnia 19 lutego 2020 r. w Parku Naukowo-Technologicznym w Ełku.

Cykl certyfikowanych, bezpłatnych szkoleń organizowanych przez PSPA jest odpowiedzią na wyzwania stojące przed administracją lokalną. Ich celem jest zapoznanie samorządów oraz jednostek i spółek od nich zależnych z konsekwencjami nowych przepisów, ale przede wszystkim przedstawienie realnych rozwiązań w zakresie planowania infrastruktury i rozwoju flot zeroemisyjnych.

Eksperci PSPA, praktycy i konsultanci ze specjalistycznym doświadczeniem sektorowym i wiedzą zdobytą w branży, w przystępny sposób zaprezentują w trakcie szkolenia efektywne sposoby wdrażania ustawowych zapisów w ramach dostępnych na rynku rozwiązań. Prelegenci omówią wszystkie aspekty praktyczne, z którymi stykają się podmioty funkcjonujące na rynku – od technologii, przez zawiłości prawne i interpretacyjne, po kwestie społeczne.


Uczestnictwo w szkoleniu jest niezwykle istotne zarówno dla decydentów lokalnych samorządów, jak i zarządców dróg lokalnych, przedstawicieli referatów drogowych, podmiotów realizujących zadania związane z organizacją transportu lokalnego, podmiotów organizujących gospodarkę odpadami, a także pozostałych podmiotów JST dysponujących flotą samochodową.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc niezbędne jest potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 10 lutego 2020 r. pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 87 732 63 05.
Więcej informacji: http://pspa.com.pl/rozporzadzenie-dotyczace-doplat-do-samochodow-elektrycznych-dla-przedsiebiorcow-weszlo-w-zycie

Fot. PSPA

IMG 0680 e1572950755627 1 1