piątek, 24 styczeń 2020

Konkurs na bibliotekarza szkolnego

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie najlepszego bibliotekarza szkolnego w naszym mieście. Wnioski można składać do 31 marca 2020.

Konkurs będzie składał się z dwóch etapów. W pierwszym przyjmowane będą zgłoszenia, natomiast w drugim – ocena merytoryczna przeprowadzona przez specjalnie powołaną kapitułę. Osoba zgłoszona do konkursu musi być zatrudniona na stanowisku merytorycznym w jednej z bibliotek szkolnych na terenie miasta Ełku oraz posiadać co najmniej 2-letni staż pracy w bibliotece szkolnej.

We wniosku należy wskazać konkretne dokonania kandydata, które w znaczący sposób usprawniły działania biblioteki, bądź przyczyniły się do jej lepszego postrzegania w środowisku szkolnym oraz miały na celu popularyzację czytelnictwa wśród młodzieży i pracowników szkoły.
Prawo zgłoszenia kandydata ma społeczność szkolna przy uwzględnieniu opinii samorządu uczniowskiego i rady pedagogicznej. Każda szkoła może zgłosić tylko jednego kandydata.

Wypełnione formularze można:

  • wysłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Ełku, Wydział Edukacji, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk z dopiskiem "Bibliotekarz Szkolny";
  • wysłać pocztą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kandydatów zgłaszać należy wypełniając formularz dostępny na stronie biblioteki: http://biblioteka.elk.pl/wydarzenie/bibliotekarz-roku-20192020
 
a12b262db53cca64b7c7a33b5731e195