poniedziałek, 24 luty 2020

Ełczanin skradł serca widzów, obalił stereotypy. Krzysztof Hirsztritt wystąpił w programie TTV

Fot. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ełku Fot. Warsztaty Terapii Zajęciowej w Ełku

 - Uczestnik naszych warsztatów - Krzysztof Hirsztritt -wystąpił we wspaniałym i pasjonującym projekcie zrealizowanym przez telewizję TTV: " Down the road. Zespól w trasie".W każdą niedzielę o godz. 22.05 na kanale TTV będzie można śledzić perypetie sześciu niezwykłych osób biorących udział w niecodziennych wyzwaniach. 

Przesympatyczny podróżnik i dziennikarz Przemek Kossakowski zabiera uczestników na europejską wyprawę w nieznane. Gorąco zachęcamy wszystkich do oglądania programu i wejścia w świat tych wyjątkowych podróżników - polecają Warszaty Terapii Zajęciowej w Ełku. 

87460273 2005293339614040 7649481537523548160 o

Wielkie brawa Krzysztofie! Majstersztyk❤️

Osoby z Zespołem Downa, nie potrafią udawać emocji, oszukiwać, mają w sobie rozbrajającą dziecięcą ciekawość i bezkompromisową szczerość. Dużo możemy się od nich uczyć! Najlepszy piar, któremu wymyślono już setki definicji - to prawda, w programie widać to, jak na dłoni!

- Nie mogę się pogodzić, że mam taką słabą wymowę i dukam cały czas...- smucił się Krzysztof, nasz kolega z Ełku. Bardzo drażni go chrapanie, sam, gdy śpi jest cichutki, jak myszka!

Michała ulubione ćwiczenie, to trzęsienie tyłkiem. Dziewczyny im się bardzo podobają, i nie ma w tym nic dziwnego...- czas przestać się dziwić...

Pierwsze, co im przychodzi na myśl, gdy nie ma rodziców, to impreza. W drinku Sex On The Beach, pociąga ich najbardziej nazwa. Potrafią wymagać i perfekcyjnie stawiać granice, do których ma prawo każdy z nas, a co bywa dziś sztuką...w obrażalskim świecie! Żywiołowi, bezkompromisowo prawdomówni, mówią co myślą i czują, jakby się znali od dawna... W wypowiadanych przez nich pragnieniach nie ma strachu, ale jest żal i bezsilność. Zachwycają się spadającymi gwiazdami i potrafią wypowiadać głośno życzenia...ludzie bez dodatkowego chromosomu, wstydzą się tego! Dlaczego? Kobieta, jest darem cudem, tak uważam i tego nie zmienię... - mówi z rozbrajającą szczerością Michał!

-To nie jest łatwe być chorym...
- Musimy zrozumieć, że jesteśmy wartościowi, tak jak każdy z nas...

- Dużo mówią w telewizji, że jesteśmy inni, ja mam taki problem, że nie umiem gotować, ale umiem wiele innych rzeczy...

-Seks jest darem, nie grzechem, już to rozumieją, nawet jeśli ktoś próbował ich kiedyś przekonać, że jest inaczej...

Puenta, nie powinna zaskakiwać!
Ich największe pragnienie, to kochać i być kochanym...Niczym się od nas nie różnią, tylko jednym chromosomem więcej...

„Wszystko jest dla ludzi”

Majstersztyk❤️ TTV
Wielkie brawa raz jeszcze Krzysztofie!

Z Wami dzielę się tym, co zapamiętałam...A Wam jak podobał się program?

Fot. WZT

87387345 2005293502947357 3286422972474064896 o

Fot. TTV 

ttv