piątek, 31 maj 2019

Nadzwyczajna sesja zdjęciowa małych Ełczan!

Nadzwyczajna sesja powstała w ramach obchodzonych w Ośrodku Szkolno Wychowawczym  - Dni Europy. W sesji udział wzięły dwie grupy maluchów pod opieką Pani Ewy Hryniewickiej i Pani Bożeny Niecikowskiej. 

Sesja w sposób nietuzinkowy pokazuje i uczy nas tego gdzie naprawdę zaczyna się Europa. Europa zaczyna się w nas, tam gdzie ludzie mają dla siebie dobre słowo i uśmiech na co dzień, są dla siebie wsparciem w troskach i radościach. Europa to  moje i Twoje  przyjazne nastawienie do drugiego człowieka, ale i Twoje i moje ręce – które muszą pracować by burzyć nierówności -  zamiast podburzać innych, nastawiać przeciwko sobie, oceniać, gardzić, prowadzić wojny, etykietować. Europejczyk, to człowiek, który zamiast tracić czas na rywalizację - współpracuje w poczuciu służby. Unia, Europa i lepszy świat zaczyna się w nas od równości i toleranacji - gdy patrzymy na sesję nie mamy wątpliwości! 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fasonów z najnowszej francuskiej kolekcji Wiosna-Lato 2019...prosto z Paryża! 

Wszystkim Dzieciom Świata z okazji ich święta życzymy raz jeszcze życia w równości, tolerancji  i miłości, bez strachu, głodu, nienawiści i wojen. 

Fot. Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ełku. 

zsesja 26

zsesja 2

zsesja 12

zsesja 19

zsesja 21

zsesja 22

zsesja 26

zsesja 24

zsesja 9

zsesja 15

zsesja 23

zsesja 3

zsesja 1

zsesja 16

zsesja 29

zsesja 13

zsesja 6

zsesja 8

zsesja 20

zsesja 5

zsesja 4

zsesja 14

zsesja 27

zsesja 18

zsesja 25

zsesja 5

zsesja 28