wtorek, 14 styczeń 2020

Ełczanin Krzysztof Hirsztritt w programie TTV Przemysława Kossakowskiego

W niedziele, 23 lutego TTV rozpocznie emisję nowego programu Przemysława Kossakowskiego „Down the road. Zespół w trasie”, którego bohaterami są osoby z zespołem Downa, wsród nich ełcznin, który pomyślnie przeszedł wszystkie konieczne eliminacje.

 - Z wielką radością pragniemy poinformować, że uczestnik naszych Warsztatów Terapii Zajęciowej w Ełku Krzysztof Hirsztritt wziął udział w programie Przemysława Kossakowskiego "Down the road. Zespół w trasie", którego edycja rozpocznie się 23 lutego w telewizji TTV - informują nas Warszaty Terapii Zajęciowej w Ełku. 

 - Audycja opowiada o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Przemysławem Kossakowskim ruszają w podróż po sześciu krajach. Zmierzą się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki.
„Down the road. Zespół w trasie” to polska wersja belgijskiego formatu „Down the road”, który został zrealizowany w Belgii i emitowany również w telewizji holenderskiej. - Jesteśmy drugim krajem, które odważył się na taki program - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV. - Od początku też wiedzieliśmy, że to Przemek Kossakowski będzie tu właściwą osobą. On ma tę umiejętność, która potrafi sprawić, aby głos bohaterów był dobrze usłyszany. A w tym programie ważne jest, by dać osobom z zespołem Downa przestrzeń do nowych doświadczeń, kibicować i wierzyć im, bo „Down the road” to jest podróż wbrew i na przekór ograniczeniom - dodaje.

Polska wersja programu w TTV emitowana będzie od niedzieli, 23 lutego 2020 roku.

Żródło:Wirtualne Media

ZOBACZCIE FRAGMENT - KLIK 

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do oglądania.