poniedziałek, 27 lipiec 2020

Muzyczne lato dla Hani w Gminie Ełk - Zapraszamy na cykl koncertów

To będzie muzyczne lato dla Hani. Jej bliscy nie mogą cieszyć się wakacjami, bo walka o zdrowie i życie małej ełczanki cały czas trwa. Trudno  dziś o osobę, która o Hani nie słyszała i która nie pomagała. W pomoc dziewczynce włączają się nie tylko osoby prywatne, ale także instytucje, zbiórka pieniędzy na leczenie Hani, to już niemal stały element wydarzeń kulturalnych. Barkuje już "niewiele" - 1 249 404 zł, ale czas, który odbiera radość, przynosi zmartwienia, postęp choroby i osłabienie organizmu,  gra pierwsze skrzypce. 

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na cykl koncertów charytatywnych dla Hani Poczobut pt. „ Muzyka w ogrodach”.

  • 31.07 PIĄTEK GODZ 18.30 - Koncert w ogrodzie Władysława Brzuzego „Stanica Wodna” w Małkiniach nad jeziorem Woszczelskim.
  • 1.08 SOBOTA GODZ 16.OO - Koncert w ogrodzie Lucyny Dąbrowskiej „Wichrowe Wzgórza” w Lepakach nad jeziorem Sunowo
  • 2.08 NIEDZIELA GODZ 16.00 - Koncert pod wiatą nad jeziorem w Małkiniach
  • 07.08 PIĄTEK GODZ.19.00 Mrozy Wielkie, teren przy Centrum Informacji Turystycznej 
  • 16.08 NIEDZIELA GODZ 17.00  - Koncert w Muzeum Michała Kajki w Ogródku

Organizatorem koncertów jest Ełckie Stowarzyszenie Kulturalne.Współorganizatorzy: Sołtys Wsi Małkinie, Stowarzyszenie Ełk i My, Muzeum Michała Kajki w Ogródku, Nieruchomości Północ.Wystąpi Wojciech Popielarz, gitarzysta i kompozytor z Ełku, w programie znajdują się m.in. utwory z płyty „Poranek na Mazurach”.W połowie koncertów publiczność wykona 10 przysiadów, po czym do specjalnych puszek, tradycyjnie zbierane będą pieniądze na leczenie Hani. Koncerty odbywać się będą w reżimie sanitarnym. Organizatorzy proszą o zabranie koca lub krzesła turystycznego do siedzenia. W razie deszczu koncerty przełożone zostaną na inny termin.

W organizację można ciąglę się włączyć.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY MUZYKÓW I GOSPODARZY DZIAŁEK: WOJCIECH POPIELARZ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 663 745 775