piątek, 14 grudzień 2018

ENEJ "Kolędy pod wspólnym niebem"

Fot. Ełckie Centrum Kultury Fot. Ełckie Centrum Kultury

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy koncert kolęd z okazji premiery płyty "Kolędy pod wspólnym niebem" :) 20 stycznia (niedziela) godz. 18.00 

 - Chcemy razem z Wami przeżyć magię świąt i wspólnie pokolędować! Po koncercie będziecie mogli zabrać "nas" do swoich domów, ponieważ w tym roku wydajemy swoją płytę kolędową pt. "Kolędy pod wspólnym niebem". Płytę oczywiście będzie można kupić na koncercie, ale można ją zamówić już dziś w pre-orderze i przynieść ją na koncert - z miłą chęcią złożymy autografy :)

"Kolędowanie z Enejem” to niezwykły projekt muzyczny, który odwołuje się do bogatej, tak ukochanej przez nas wszystkich tradycji kolędowania. Już zimą zespół ENEJ daje swoim słuchaczom możliwość uczestniczenia w niesamowicie klimatycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia będą koncerty kolędowe. Wszyscy uwielbiamy wspólne śpiewanie znanych, bożonarodzeniowych melodii, a energia, młodość i radość, tak dobrze znane wszystkim fanom grupy, dodadzą uroku każdemu wspólnie spędzonemu wieczorowi.

“Kolędowanie z Enejem” to najbardziej znane, najbliższe naszym sercom polskie kolędy i pastorałki w autorskich aranżacjach zespołu, urozmaicone melodiami rodem z Ukrainy, to niepowtarzalny klimat, to w końcu możliwość spotkania z młodymi i pełnymi pasji ludźmi kultywującymi tradycję, odwołującymi się do korzeni.

Bilety:

50 zł przedsprzedaż

60 zł w dniu koncertu

Bilety do nabycia w kasie Ełckiego Centrum Kultury (ul. Wojska Polskiego 47) oraz na: www.bilety.eck.elk.pl

sala Zebra/miejsca siedzące

IMPRESARIAT ZEWNĘTRZNY