poniedziałek, 04 kwiecień 2022

Dzielnicowi potwierdzili zgłoszone spożywanie alkoholu w miejscu publicznym i zatrzymali poszukiwanego

Fot. Ilustracyjne Fot. Ilustracyjne

Dzięki sygnałowi zgłoszonemu przez mieszkańców policjanci zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. Pił on alkohol w miejscu, gdzie wcześniej pojawiła się informacja na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa o spożywaniu alkoholu w miejscu zabronionym.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa tnarzędzie służące do przekazywania Policji informacji o miejscach i zdarzeniach, które mają wpływ na poczucie bezpieczeństwa obywateli. Policjanci regularnie sprawdzają miejsca, o których informują nas mieszkańcy.

Informacja o tym, że w miejscu publicznym na terenie Nowej Wsi Ełckiej dochodzi do spożywania alkoholu pojawiła się na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa kilka dni temu. Dzielnicowi regularnie sprawdzają to miejsce.

Wczoraj (31.03.2022r.) podczas kontroli zauważyli mężczyznę, który spożywał tam alkohol. Nie sądził, że to będzie tak drogie piwo – policjanci ukarali go za popełnione wykroczenie mandatem w wysokości 100 złotych. Ponadto okazało się, że 31-latek jest w okolicach Ełku od niedawna i jest osobą poszukiwaną przez prokuraturę z województwa mazowieckiego w celach prawnych.

Źródło:KPP Ełk