poniedziałek, 20 marzec 2023

Ełk przywita wiosnę z food truckami!

Fot. Ilustracyjne Fot. Ilustracyjne

Ełk powita tegoroczną wiosnę zapachami znakomitych potraw z całego świata. 31 marca przyjadą tu pasjonaci kulinariów na czterech kółkach, aby przez cały weekend karmić mieszkańców w „restauracji” pod chmurką. Na zlot food trucków inaugurujący „streetfoodowy” sezon zapraszają FUTRAKI.

Kulinarne miasteczko stanie pod CH Karuzela. Kucharze będą karmić spragnionych plenerowych eventów mieszkańców przez trzy dni od 31 marca do 2 kwietnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej czterech kontynentów!

Nie zabraknie potraw kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje.

Eventy „foodtruckowe” wpisały się już na stałe w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny.

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów.

Zlot odbędzie się obok CH Karuzela przy ul. Ciepłej 7.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • Piątek: 15:00- 21:00
  • Sobota: 12:00-21:00
  • Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1262379417687408/?ref=newsfeed

EŁK PLAKAT 1