poniedziałek, 06 listopad 2023

Gwiezdno- mikołajkowa zbiórka na rzecz potrzebujących psów i kotów

Gwiezdna drużyna z Ełku kolejny raz wesprze naszych czworonożnych przyjaciół. Podarować możecie praktycznie wszystko; karmę, zabawki, ręczniki, koce,a także dorzucić grosik...

Wszystko to trafi do  naszych czworonożnych przyjaciół w schronisku. 

fdccc34616733e46cc7151d3380c39b1

 – Wzorem poprzedniego roku, niesiona na fali sukcesu jakim okazała się nasza zbiórka tekstyliów dla schroniska w pod augustowskim Sonieczkowie założyłam podobną w tym roku- tym razem targetem jest praktycznie wszystko co chcielibyście nam przekazać zarówno dla psów jak i dla kotów (tekstylia, karmy, żwirki, akcesoria itp.). 

-Jako, że dostałam zapytanie o możliwość przekazania również darowizn pieniężnych tworzę tą zrzutkę- zebrane środki w pełni zamierzam wydatkować na to co opiekunowie zwierzaków uznają za najważniejsze.

 - Idzie zima- wszystkim potrzebującym czworonogom nie zdołamy pomóc ale część ogonków będzie merdało ze szczęścia- ten kto mnie zna wie że to dla mnie bardzo ważny temat :)

Zebrane rzeczy można dostarczać do Hurtowni FALA na ulicy Rzemieślniczej 30, przychodni weterynaryjnej SANITAS na ul. Piwnika "Ponurego" 3, kwiaciarni BADYLEK na ul. Konopnickiej 2 lub w kancelarii notarialnej na ulicy Nadjeziornej 23.

Pomnóżmy to dobro dzieląc się nim <3

LINK DO ZRZUTKI https://zrzutka.pl/sgghck?fbclid=IwAR2umg19-fv-PNXovApD26_pKSUcqWOJbdWnD-_OO-ZPm0dbfzPiYnKdY1c#opis