poniedziałek, 18 grudzień 2023

Osoby dotknięte bezdomnością, samotne i potrzebujące z Ełku Wigilię spędzą w restauracji

Będzie jak w domu, ciepło, przytulnie, bezpiecznie świątecznie z magią kolęd i w blasku świec. To już ełcka tradycja i 11 świąteczny obiad, który osoby samotne, potrzebujące i dotknięte bezdomnością  z Ełku spędzą pod gościnnym dachem restauracji - tym razem w Barze Burmistrz przy ul.Piłsudskiego 4. 

Wideo 

Będzie barsz czerwony z pasztecikiem, bigos z grzybami, łazanki z makiem  i inne pyszne dania od zaprzyjaźnionych restauratorów, ełczan i wszystkich chętnych osób. 

O ciepły świąteczny klimat zadbają jak zawsze ludzie dobrej woli, którzy bezinteresownie wspierają przedsięwzięcie, pomagając w przygotowaniu, transporcie i sprzątaniu. Nie zabraknie także św. Mikołaja, który mimo niepogody dociera do nas zawsze. Będzie też jak przystało na Wigilię piękna oprawa muzyczna o którą zadba jak co roku ełczanin Szymon Zieliński wraz z rodziną. 

Jeśli Wy także chcecie się włączyć, podarować prezenty, przygotować paczki żywieniowe, przynieść suchy prowiant na stół Wigilijny zapraszamy do kontaktu tel. 511 589 675 

Wszystko co chcecie przekazać możecie przynosić w piątek 22 grudnia w godz. 15.00 - 18.00 do biura Fundacja Odpowiedzialni  Za Marzenia ul.Małeckich 3/29 III PIĘTRO. 

Jeśli nie możecie się włączyć, a chcecie przekazać na ten cel darowiznę możecie to zrobić poprzez wpłatę na konto fundacji. 

NR KONTA:BANK PKO SA 40124057451111001072057617

Fundacja Odpowiedzialni Za Marzenia ul.Małeckich 3/29 19-300 Ełk. 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY KAŻDEGO KTO TEN CZAS CHCE SPĘDZIĆ Z NAMI PRZY WSPÓLNYM WIGILIJNYM STOLE. 

Dawne gry podwórkowe 15f