środa, 17 styczeń 2024

Tomasz Andrukiewicz kandydatem na prezydenta Miasta Ełku

Fot. Fb Dzień dobry Ełk Fot. Fb Dzień dobry Ełk

Dziś 17 stycznia Stowarzyszenie Dobro Wspólne zaprezentowało swojego kadydata na Prezydenta Miasta Ełku. Kandydat Dobra Wspólnego Tomasz Andrukiewicz od 2006 piastuje urząd prezydenta, 7 kwietnia 2024r. podczas wyborów samorządowych będzie ubiegał się o reelekcję.

—  Zawsze z uwagą, szacunkiem, bardzo często i pokorą wsłuchuję się w Wasze spostrzeżenia, uwagi i opinie. Te głosy pomogły mi podjąć decyzję. Długa, prawie 5,5 letnia obecna kadencja mocno mnie zahartowała: najpierw była pandemia, potem wojna po sąsiedzku, pojawiały się inne trudności i kryzysy. Jednak dobra, bardzo pozytywna energia ełczan, Wasze zaangażowanie - niezwykle mnie poruszały i poruszają.
Dlatego - również po uzyskaniu rekomendacji stowarzyszenia Dobro Wspólne za którą dziękuję - postanowiłem po raz kolejny zgłosić gotowość ubiegania się o zaszczytny urząd prezydenta Ełku.
 
 —Nazwałem ten urząd zaszczytnym, bo bycie włodarzem historycznej stolicy Mazur – Ełku, miasta, w którym żyją wyjątkowi ludzie – ełczanie - jest zaszczytem. Ełczanie zaufali mi już cztery razy. Jest to dla mnie niezmiernym powodem do dumy, za co serdecznie dziękuję.
 
— Dysponuję niezbędna i pozytywną energią, entuzjazmem, wiedzą, które czerpię z pasji pracy na rzecz rozwoju Ełku i regionu. Każdego dnia dzielę się z Państwem efektami pracy mojej i moich współpracowników. Cieszę się z sukcesów, martwię się trudnościami i wyciągam refleksje z ewentualnych niedoskonałości.
Niebawem też złożę sprawozdanie z kadencji 2018 - 2024, w czasie której zrealizowaliśmy i wciąż realizujemy ważne, potrzebne i bardzo trudne inwestycje. Można powiedzieć, że mamy remont, który prowadzi do pozytywnego finału, choć momentami utrudnia nam życie.
 
—Wierzę, że kolejny raz z Państwa pomocą, pomimo niespokojnych czasów uda nam się wspólnie zrealizować będące w toku zadania, inwestycje i plany oraz wypracować i skutecznie wdrożyć inwestycje oraz inne przedsięwzięcia, które służą nam ełczanom, ale także wszystkim tym, którzy dostrzegają potencjał Ełku.
 
—Ełczanie mają swoje pasje, marzenia, plany, a Ełk ma ogromne możliwości rozwoju. Każda i każdy z nas jest też inny. W czasie najbliższych miesięcy pokażemy wraz z dobrym zespołem – kandydatkami i kandydatami do rady miasta i powiatu, pomysły na Ełk, pomysły, które pochodzić będą od ełczan.
Wszystkim i każdemu z osobna dziękuję za dotychczasowe wsparcie, zaufanie, pomysły oraz uwagi. Wszystko to daje mi siłę i chęci do wytężonej pracy każdego dnia na rzecz wspólnego dobra – naszego miasta Ełku. I zapraszam do dalszej współpracy - czytamy w oświadczeniu w mediach społecznościowych.