poniedziałek, 15 lipiec 2019

Ruszyła naprawa nawierzchni drogi w Siedliskach i Woszczelach

Fot, Gmina Ełk Fot, Gmina Ełk

 Władze Gminy Ełk nie ustają w wysiłkach, aby systematycznie poprawiać stan infrastruktury drogowej.

– Nie mamy takich funduszy, żeby wszystko od razu przebudować, ale staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz gości naszej pięknej gminy i naprawiamy drogi– informuje Tomasz Osewski, Wójt Gminy Ełk. – Sporo robimy ze środków własnych czy pozyskanych, wiele też udaje się tworzyć i naprawiać dzięki współpracy z różnymi instytucjami i samorządami.

Kolejnym dobrym przykładem znakomitej współpracy samorządu gminnego z samorządem wojewódzkim jest droga nr 656 w Siedliskach.
– Obiecywałem, że nawierzchnia drogi w Siedliskach będzie poprawiona i słowa dotrzymałem, bo właśnie ruszyły prace w tej miejscowości – mówi Wójt Tomasz Osewski. – To efekt współpracy z panem marszałkiem oraz Zarządem Dróg Wojewódzkich. Przy okazji apeluję do kierowców, którzy przejeżdżają w Siedliskach o zachowanie ostrożności.

W związku z pracami drogowymi ruch w tej miejscowości odbywa się wahadłowo, ale nie tworzą się w tym miejscu żadne większe utrudnienia. Warto dodać, że nie tylko Siedliska zyskają nową nawierzchnię asfaltową. Remontu doczeka się też nawierzchnia drogi wojewódzkiej nr 656 w Woszczelach.

Info./Fot. Gmina Ełk 

IMG 7356