piątek, 15 lipiec 2022

Kolacja muzyczna o smaku czekolady nad Jeziorem Ełckim

Fot. Archiwalne Fot. Archiwalne
??❤️”Będzie długa noc, nikt nie pójdzie... dziś spać...”. Fundaja Odpowiedziani Za Marzania zaprasza dziś (15.07.2022 ) na wieczorek muzyczny o smaku czekolady. 
Czekoladowa Kolacja przy świecach nad #jezioroełckie ?❤️? „W Ełku jest wszystko, co kocham... jezioro, gwiazdy na niebie i fajni ludzie, którzy lubią siebie” rozpocznie się o godzinie 20.00 na ełckiej promenadzie ( ul. Nadjeziorna 19 , obok placu zabaw ze statkiem, przy eko chatce wymiany gier planszowych). Na dzieci czekać będzie niespodzianka w postaci, kolorowych balonów z obrazkami od Happybalonik. 
 
IMG 2231f
 
IMG 2222ff
 
Na gitarze zagra i zaśpiewa dla Was  Szymon Zieliński.
 - Zapraszamy każdego, kto ma ochotę tak właśnie spędzić wakacyjny wieczór, poznać nowych ludzi, pośpiewać, porozmawiać, może potańczyć, zobaczymy. Serdecznie zapraszamy także naszych przyjaciół z Ukrainy, ale także gości z wszystkim miejsc świata i oczywiście ełczan.
Zapewniamy koce ( możecie też zabrać swoje) i mały słodki, czekoladowy poczęstunek.
 
 - W tym roku motywem przewodnim pierwszej kolacji będzie czekolada - jednym słowem cudowne smaki Majów i Azteków w Ełku:). Jeśli macie czekolady z różnych stron świata, ale także swoje ulubione, lub chcecie przynieść jakieś czekoladowe danie - serdecznie zachęcamy:).
Będzie nam bardzo miło, jak będziecie dziś razem z nami, Zapraszamy KAŻDEGO ❤️ od godz. 20.00. W razie deszczu wydarzenie zostanie przeniesione na inny termin.